banner
5 nejnovějších poptávek
Hutní materiály plech
Frézování dílů dle výkresové dokumentace a poptávky
Obrábění dílů
Zhotovení zámečnických a stavebních prací
Zámečnické a svářečské práce
5 nejnovějších nabídek
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek
Balení pečiva do sáčků, ekologické sáčky
AKČNÍ VÝPRODEJ SKLADU ODPADOVÝCH PYTLŮ!!!
Výroba pryžové moučky

UNEX se po roce opět prezentoval na Hannover Messe

18/05/2018

 

 

 

Průmyslový veletrh Hannover Messe letos znovu potvrdil, že je nejvýznamnější průmyslovou akcí svého druhu na světě. Během pěti dní akci navštívilo 210 000 návštěvníků, třetina z nich přijela do Německa ze zahraničí. Své výrobky a služby představilo 5 800 firem ze 75 států včetně České republiky. Prezentace UNEXu byla součástí společného stánku českých firem pod hlavičkou agentury CzechTrade.

Do Hannoveru jsme odjížděli s tím, že chceme prohloubit vztahy se stávajícími obchodními partnery a současně se připomenout a představit novým firmám se zájmem o spolupráci. A nejednalo se pouze o setkání s novými klienty, ale také s dodavateli materiálu, strojů a zařízení. Naše účast na prestižní akci svůj účel určitě splnila,“ říká Irena Barboříková, marketingová manažerka UNEXu.

Hannover Messe je bezesporu místem, kde se představuje budoucnost průmyslu a celosvětové trendy v Průmyslu 4.0. Za UNEX můžeme potvrdit, že kromě osobních a obchodních kontaktů je účast na veletrhu také příležitostí srovnávat výrobní možnosti a kapacity UNEXu nejen s konkurencí, ale i s nejmodernějšími průmyslovými trendy, především pak v propojování a vzájemné spolupráce strojů a lidí. Tato oblast je velkou inspirací pro možný rozvoj UNEXu.

Všem, kteří nás v Hannoveru navštívili, bychom chtěli poděkovat za osobní jednání a zájem o spolupráci. Těšíme se na pokračování spolupráce i nová obchodní partnerství.

 
 
 

UNEX a.s.

Brníčko 1032

Uničov

783 91

Česká republika

 

Tel.:+420 585 071 111

Fax: +420 585 071 001

E-mail: info@unex.cz

Internet: www.unex.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/unex-a-s

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU