banner
5 nejnovějších poptávek
Zámečnické a svářecí práce, ocel
Kovovýroba dle výkresu
Výroba dílů dle přílohy
Hutní materiály
Výroba plechové skříně
5 nejnovějších nabídek
Mokré lakování
Konzolová frézka FGV 32
Dvouobrátkový patkový elektromotor B3.
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy

UNEX se po roce opět prezentoval na Hannover Messe

18/05/2018

 

 

 

Průmyslový veletrh Hannover Messe letos znovu potvrdil, že je nejvýznamnější průmyslovou akcí svého druhu na světě. Během pěti dní akci navštívilo 210 000 návštěvníků, třetina z nich přijela do Německa ze zahraničí. Své výrobky a služby představilo 5 800 firem ze 75 států včetně České republiky. Prezentace UNEXu byla součástí společného stánku českých firem pod hlavičkou agentury CzechTrade.

Do Hannoveru jsme odjížděli s tím, že chceme prohloubit vztahy se stávajícími obchodními partnery a současně se připomenout a představit novým firmám se zájmem o spolupráci. A nejednalo se pouze o setkání s novými klienty, ale také s dodavateli materiálu, strojů a zařízení. Naše účast na prestižní akci svůj účel určitě splnila,“ říká Irena Barboříková, marketingová manažerka UNEXu.

Hannover Messe je bezesporu místem, kde se představuje budoucnost průmyslu a celosvětové trendy v Průmyslu 4.0. Za UNEX můžeme potvrdit, že kromě osobních a obchodních kontaktů je účast na veletrhu také příležitostí srovnávat výrobní možnosti a kapacity UNEXu nejen s konkurencí, ale i s nejmodernějšími průmyslovými trendy, především pak v propojování a vzájemné spolupráce strojů a lidí. Tato oblast je velkou inspirací pro možný rozvoj UNEXu.

Všem, kteří nás v Hannoveru navštívili, bychom chtěli poděkovat za osobní jednání a zájem o spolupráci. Těšíme se na pokračování spolupráce i nová obchodní partnerství.

 
 
 

UNEX a.s.

Brníčko 1032

Uničov

783 91

Česká republika

 

Tel.:+420 585 071 111

Fax: +420 585 071 001

E-mail: info@unex.cz

Internet: www.unex.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/unex-a-s

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU