800 400 464
5 nejnovějších poptávek
Kamera
Zahradní služby
Rekonstrukce a oprava komunikace
Povrchová úprava
Tuzemská přeprava
5 nejnovějších nabídek
24 hodinový dispečink
Revize el. zařízení a hromosvodů
Stavby a montáže výtahových šachet
Díly a části linek
Odsávání chemických provozů

Spokojení zákazníci

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 29 záznamů
Strana: 12

SALVATOR STŘECHY s.r.o.

Spolehlivost, profesionalita, inovativní přístup, přehled a odbornost. Business portál INDUSTRYEU pro nás znamená zdroj cenných informací a zajímavý odbytový směr.

Společnost: SALVATOR STŘECHY s.r.o.
Jméno: Jaroslav Hotový, marketingový a PR specialista
Webové stránky: salvatorstrechy.cz

Chvalis s.r.o.

S naší spoluprací jsem spokojená. Kladně hodnotím kontaktní telefonáty a mailovou komunikaci, kde Vaše firma nabízí možnosti, jak nejlépe využít Váš portál pro naše potřeby. Poptávky na práci, zboží a služby chodí pravidelně a díky nim jsme již získali nové možnosti spolupráce a i obchodní možnosti.

Společnost: Chvalis s.r.o.
Jméno: Soňa Slunéčko Valentová, prodejní technik-sales engineer
Webové stránky: chvalis.cz

SA Trade s.r.o.

Chtěl bych Vám tímto poděkovat za Vaše kvalitně odvedené služby, a to konkrétně Vašemu profesionálnímu přístupu, ochotě a vstřícnosti, která nám byla poskytnuta, a to nad rámec stanovených povinností. S tím hlavně souvisí nespočet možnosti využití Vašeho Informačního systému s Vaši nepřetržitou asistencí, jak u samotné publikace, či inzerce, tak u vašeho ochotného jednání po celou dobu spolupráce. Díky Vám získáváme relevantní zpětnou vazbu od našich zákazníků, které je pro nás důležitá a motivuje nás v dalších vylepšeních, proto mám v úmyslu tento přístup jednotlivých odborných konzultantů doporučovat. Za společnost SA Trade s. r. o. děkujeme a přejeme mnoho dalších profesních úspěchů a spokojených zákazníků!

Společnost: SA Trade s.r.o.
Jméno: Pavel Dubský, manažer obchodu
Webové stránky: satrade.cz

KOBERCE K+K a KOBERCE O.K.

Jsme velmi rádi, že můžeme využívat služeb portálu Industry EU. Komunikace s Vámi je výborná a díky Vašemu portálu můžeme oslovit velké množství nových zákazníků přímo ze segmentu firem. Děkujeme za vše a těšíme se na další spolupráci a nové zakázky, které díky Vašemu portálu získáme.

Společnost: KOBERCE K+K a KOBERCE O.K.
Jméno: Bc. Petra Jelínková, manažer obchodu
Webové stránky: kobercekk.cz

ALTREVA spol. s r.o.

Služeb portálu Industry EU využívá společnost Altreva prvním rokem. Po celou dobu provozu nebyl z naší strany zaznamenán žádný problém týkající se fungování služby. Poptávky chodí dle zadaných požadavků a ve většině případů jsou aktuální. Společnost Altreva je v současnosti spokojeným uživatelem služeb portálu Industry EU.

Společnost: ALTREVA spol. s r.o.
Jméno: Mgr. Josef Kolář, Sales representative
Webové stránky: altreva.cz

HYDROMA, spol. s r.o.

Výborná komunikace, zpětné vazby, kvalitní služby i profesionální přístup, který nám byl prostřednictvím webu www.industry-eu.cz poskytnut, můžeme vřele doporučit i dalším firmám, které přemýšlí jak výhodně zhodnotit vynaložené finančními prostředky na marketingovou podporu a růst své firmy. Systém automatických poptávek generujících se přímo do e-mailů, považujeme za velmi přínosný pro obchodní činnost naší společnosti.

Společnost: HYDROMA, spol. s r.o.
Jméno: Toralová Lenka, obchodní referentka IT
Webové stránky: hydroma.cz

Fragokov - export, výrobné družstvo

Reklamu na portáli Industry EU využívame od roku 2010. V roku 2011 došlo k výraznému zlepšeniu. Oceňujeme zákaznícky prístup, poskytované služby a takisto informácie, ktoré sa dajú na portáli získať. V roku 2011 sa nám prostredníctvom tohto portálu podarilo nadviazať významnú spoluprácu so zahraničným partnerom. Určite odporúčame registráciu na tomto portáli a v našej spolupráci s Industry EU budeme pokračovať aj v budúcnosti.

Společnost: Fragokov - export, výrobné družstvo
Jméno: Ing. Pavol Zupa, Marketing & Sales
Webové stránky: fragokov.sk

RD Rýmařov s. r. o.

Před méně než rokem nás oslovil Váš odborný poradce a i když jsme již měli zkušenosti a využívali služby obdobného zaměření, tak nás odborný konzulatnt přesvědčil o komplexností Industry EU. A to především v oblasti internetových vyhledávačů, což je pro nás jako pro výrobce a dodavatele dřevostaveb a montovaných úsporných domů důležité. Návštěvnost přes prezentaci u Industry EU je opravdu značná a jsme velice spokojeni. Na spolupráci také oceňuji aktivní přístup, vstřícnost a ochotu se nám maximálně věnovat. A to jsou také důvody, proč pokračujeme se spoluprací i v roce letošním. Navíc investice je opravdu nepatrná. Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Společnost: RD Rýmařov s. r. o.
Jméno: Bc. Petr Šenfeldr DiS., BA
Webové stránky: rdrymarov.cz

PLUSPAP s.r.o.

S oborovým internetovým informačním portálem spolupracuji již třetím rokem. Na jejich portálu se mi moc líbí neustálé zlepšování služeb, informací. Díky portálu Industry.eu jsme během posledních let získali mnoho nových zákazníků. Díky prezentaci v jejich seznamu firem vím, že se o našich výrobcích dozví velmi mnoho potencionálních zákazníků. Portálu Industry EU touto cestou děkuji za spolupráci a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Společnost: PLUSPAP s.r.o.
Jméno: Michal Buzický, výrobní ředitel
Webové stránky: pluspap.cz

DEXON CZECH s.r.o.

S Industry EU spolupracujeme již několik let a musím říci, že patří mezi ty nejlepší v nabídce zprostředkování poptávek a nabídek. Nejenom že dostáváme zajímavé poptávky nafiltrované z našeho oboru, sami můžeme poptávky a nabídky vydávat, ale v rámci jednoho, nijak závratného, poplatku dostáváme automaticky širokou škálu služeb, jako je uveřejňování PR článků, emailingů a novinek, což samozřejmě oceňujeme.

Společnost: DEXON CZECH s.r.o.
Jméno: Ing. Kamil Toman, technický manažer
Webové stránky: dexon.cz

ELTEQ, spol. s r.o.

Spolupráce se společností INDUSTRY EU, mě velmi mile překvapila. V minulých letech jsme spolupracovali s EDB a jednoduše shrnuto za velmi vysokou cenu, žádný přínos. Až s INDUSTRY EU jsem pochopil, jak tato služba může fungovat. Cokoliv potřebuji zveřejnit, je obratem zadáno a zobrazeno. Vše funguje přesně dle pravidel, které jsme si domluvili na začátku naší spolupráce. Musím ocenit výbornou práci, vstřícnost, bezchybnou a rychlou komunikaci a také přehled paní konzultanky. Je radost s takovým člověkem spolupracovat. Servis INDUSTRY EU hodlám využívat i nadále, protože za rozumné peníze dostávám zpět přesně to co chci a potřebuji.

Společnost: ELTEQ, spol. s r.o.
Jméno: Jakub Šebesta, Sales manager
Webové stránky: elteq.cz

Povodí Vltavy, státní podnik

Industry EU, s.r.o. je velkou pomocí při hledání veřejných zakázek, nebo veřejných zakázek malého rozsahu bez nutnosti denního prohledávání jednotlivých nabídkových serverů. Tyto nabídky jsou posílány přímo na kontaktní e-mail, dle vybraných oborů. Prostřednictvím Industry EU, s.r.o. lze zadávat vlastní nabídky služeb a zveřejňovat různé informace o nabízených službách snadno a rychle. U Industry EU, s.r.o. velmi kladně hodnotíme profesionální a individuální přístup, vstřícnost a ochotu personálu.

Společnost: Povodí Vltavy, státní podnik
Jméno: RNDr. Marek Liška PhD., vedoucí útvaru laboratoří
Webové stránky: vhlaborator.cz

LUNA PROGRESS s.r.o.

Firma Industry EU s.r.o. je velice důležitá pro malé a střední firmy na trhu, které nemají „to své jisté“ a potřebují se včas dostat ke kvalitním poptávkám a informacím ve svém oboru.

Společnost: LUNA PROGRESS s.r.o.
Jméno: Martina Nachlingerová
Webové stránky: lunahriste.cz

Arnak,s.r.o.

Děkujeme společnosti Industry EU za komplexní služby a klientský servis, který nám nabízí již od roku 2007. Obvzvláště za každodenní spolupráci, profesionílní přístup, konzultace,nápaditosti, odborné rady, podporu v naší činnosti a vždy milý přístup. Díky poptávkovému portálu máme každý den přehled o všech aktuálních poptávkách a můžeme tak rychle reagovat a kontaktovat zákazníky a firmy. Děkujeme celému kolektivu a přejeme všem hodně spokojených zákazníků a realizovaných obchodů. Vřele doporučujeme.

Společnost: Arnak,s.r.o.
Jméno: Pospíšilová Jana, jednatelka společnosti Email: j.pospisilova@arnak.cz
Webové stránky: arnak.cz

Renoplast Plzeň s.r.o.

Chtěl bych Vám napsat, jak moc si vážím spolupráce s portálem INDUSTRYEU.cz. Nejvice oceňuji, že se mi na PC objevují poptávky z mnoha různých oborů. Jsme firma, která zpracovává plasty a máme možnost učinit nabídku na naše výrobky nejen do oblasti Stavebnictví a Plasty, ale i do oblastí Obaly a Strojírenství. Těším se na další spolupráci.

Společnost: Renoplast Plzeň s.r.o.
Jméno: Ing. Rudolf Lazebník, jednatel
Webové stránky: renoplast.cz

Casspos a.s.

S Vašim portálom sme začali v januári tohto roku, po 8. mesiacoch ju môžme hodnotiť pozitívne : rýchlosť zadávania našich požiadaviek na portál - v podstate ihneď; spracovanie stránky a informácií - výborné; prehľadnosť - veľmi dobrá; početnosť dopytov - veľmi dobrá; obdržané dopyty sú vhodné pre menšie firmy.

Společnost: Casspos a.s.
Jméno: Ing. Jaroslav Hudák - obchodný manažér
Webové stránky: zest.sk

LED - LUMIN s.r.o.

Díky Industry EU se včas a velmi snadno dostaneme k novým poptávkám po LED osvětlení, e-mail s detailem poptávky je zaslán se všemi podrobnostmi. Rádi bychom vyzvedli ochotu a profesionalitu odborné konzultantky, která se stará o naši reklamu na portálech Industry EU, takže naše společnost je vždy vidět!!!

Společnost: LED - LUMIN s.r.o.
Jméno: Bc. Jan Malý
Webové stránky: ledlumin.cz

IHR Autodíly s. r. o.

Spokojenost: Ano, pokrývá široké spektrum nejen zákazníků v oblasti průmyslu. Pravidelný infoservis: ano, pozitivní jak co obsahu nabídek, tak i poptávek. Prezentace společnosti na webu: ano dobrá, pozitivní rozšíření možností prezentace společností.

Společnost: IHR Autodíly s. r. o.
Jméno: Ing. Karel Horejš , jednatel společnosti
Webové stránky: ihr-autodily.cz

OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Spolupracujeme s Vámi od roku 2009 a za tento čas nám Industry EU pomohlo s výrazným zviditelněním naší společnosti na internetu a díky dobře propracovanému systému nabídek a poptávek jsme mohli oslovit firmy, které bychom jinak velmi těžko kontaktovali…. Zpracování poptávek a nabídek je velmi jednoduché a rychlé. Profesionální je i grafika. Vyzkoušeli jsme více společností, které nabízejí podobné služby ale ...Industry EU je Industry EU :-) . Doporučujeme všem, kromě naší konkurence!

Společnost: OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Jméno: Bc. Lenka Vodicová, marketing
Webové stránky: obzor.cz

TD-IS, s.r.o.

Služeb portálu Industry EU aktivně využíváme od roku 2010 a díky profesionálnímu přístupu konzultantů jsme schopni naplno využívat všech možností, které tento portál poskytuje. Vlastními silami bychom nezvládli aktualizovat prezentaci firmy, zadávat a sledovat poptávky a nabídky, publikovat články. Za to děkujeme a přejeme sobě a ostatním uživatelům aby kvalita těchto stále se zlepšujících služeb i nadále vydržela.

Společnost: TD-IS, s.r.o.
Jméno: Lenka Medková, obchodní manager
Webové stránky: td-is.cz

Zobrazeno 1 - 20 z celkem 29 záznamů
Strana: 12
Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU