banner
5 nejnovějších poptávek
Stavební práce
Visutá terasa
Stavební úpravy
Stavební úpravy
Rotační tabletovací lis
5 nejnovějších nabídek
Váš tryskací stroj nepracuje správně?
Mokré lakování
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
Frézky nástrojářské - FN 32, výrobce TOS

Vývoje a výroba strojů a zařízení určených pro opravy a výstavbu asfaltových silnic - KOBIT, spol. s r.o.

01/09/2020

 

 

 

O SPOLEČNOSTI

Společnost KOBIT (Komunální Bitumenová Technika) se zabývá vývojem a výrobou strojů a zařízení určených pro opravy a výstavbu asfaltových silnic včetně jejich údržby v letním i zimním období, komunální techniky pro čištění měst, svoz odpadů, kropících a kanalizační vozů, transportní techniky pro přepravu asfaltu, topných olejů a pohonných hmot a nově i hasičské techniky.

Jedná se o ryze českou firmu, která se postupně stala významným výrobcem a dodavatelem nejen na tuzemském trhu, ale i v evropském měřítku.

Společnost vznikla v roce 1991 v Praze, kde v pronajatých prostorách zahájila svoji činnost. V roce 1996 se přestěhovala do vlastních, nově vybudovaných prostor v Jičíně, kde je v současné době soustředěn kompletní vývoj, výroba, montáž i servis. Zde také postupně rozšiřuje své zázemí o nové výrobní prostory a kanceláře.

Velká pozornost je věnována nejen vlastnímu vývoji strojů a zařízení, ale i budování pozice na českém a zahraničním trhu. K tomu nemalou měrou přispívá cílená a soustavná péče o zákazníky včetně rychlého a fungujícího servisu. Hlavním motorem společnosti je kreativita a týmová práce dynamického kolektivu.

fabrika s halou

KOBIT v současné době nabízí přes 150 typů strojů a zařízení vlastní konstrukce, ale i výrobky vyráběné na základě licenčních smluv. Většina produkce je vyráběna kusově nebo v malých sériích na základě individuálních požadavků zákazníků. Tento přístup vyžaduje úzkou spolupráci techniků společnosti se zákazníky již od prvopočátku každého projektu. Součástí péče o zákazníka je i poradenská činnost při návrhu zařízení a při výběru vhodných nosičů nástaveb.

Společnost dodává své výrobky nejen na tuzemský trh, ale i do téměř 20 dalších zemí. Mezi teritoria zájmu patří nejen státy Evropy, ale i Ruska a v neposlední řadě i Austrálie.

Pro přiblížení se k zákazníkům v zahraničí byly postupně vybudovány zastoupení na Slovensku, v Maďarsku a Rusku, a je snaha neustále aktivně budovat a rozvíjet další obchodní zastoupení.

Začlenění společnosti do kapitálově a výrobně provázané skupiny KOBIT Holding, s.r.o. v roce 2010 bylo významným krokem v posílení její stability.

V současné době je ve společnosti KOBIT, spol. s r.o. v Jičíně zaměstnáno cca 100 pracovníků a v celé skupině KOBIT Holding pracuje více než 400 lidí.

Společnost je držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Praktickou realizací systému řízení jakosti je udržení a neustálé zlepšování jakosti výrobků, služeb a zvýšení efektivnosti všech činností s jednoznačným cílem uchovat si dlouhodobou tržní konkurenceschopnost.

 

 

KOBIT, spol. s r.o.

Konecchlumská 1100

Jičín

506 01

Česká republika

 

Tel.:+420 493 546 411

Fax: +420 493 522 974

E-mail: kobit@kobit.cz

Internet: www.kobit.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/kobit-spol-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU