banner
5 nejnovějších poptávek
Olověné autobaterie s elektrolyty
Obrábění dle výkresové dokumentace
Kovovýroba
Zámečnická výroba, svařování
CNC obrábění
5 nejnovějších nabídek
Dvouobrátkový patkový elektromotor B3.
Balící linky - Ovinování palet
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S

Vzduchotechnika

02/11/2016

Nabízíme návrh a dimenzování vzduchotechnického potrubí, montáž vzduchotechniky. Materiál PVC, možnost nehořlavého provedení PPs.

 

 

vzduchotechnika_430

 

 

Plastové vzduchotechnické potrubí lze navrhnout jak hranaté, tak kruhové, případně jako kombinaci obou tvarů. Pro jmenovité rozměry potrubí a jejich připojení je využíváno běžných rozměrových standardů vzduchotechnických výrobků. Jako nejběžnější materiál používaný pro výrobu plastového VZT potrubí je tvrdé PVC, které splňuje většinu požadavků na výchozí polotovar. tj. dobrou chemickou odolnost a korozivzdornost, zaručenou svařitelnost a tvarovatelnost, odpovídajíci požární vlastnosti (obtížně hořlavé), fyziologickou nezávadnost a estetický vzhled.

 

 

Hranaté potrubí:

Pod názvem potrubí se rozumí díly vzduchotechnického zařízení, jimiž se dopravuje vzdušnina, jako jsou rovné trouby, oblouky odbočky, rozbočky a jiné tvarové kusy. Jmenovitým rozměrem se rozumí vnější šířka a výška příslušného dílu. Plastové VZT potrubí je v kompletní dodávce možno doplnit o škrtící a uzavírací klapky, šoupátka, výústky, výfukové hlavice atd., a to jak v provedení plastovém, tak kovovém. Doplnění sortimentu je řešeno buď vlastní kusovou výrobou dílů nebo dodávkou ostatních vyrobců a dovozců.Ceník.

 

 

Kruhové potrubí:

Kruhové VZT potrubí je tvořeno extrudovanými trubkami a vstřikovanými tvarovkami z materiálu PVC-U nebo v odůvodněných případech z PPs. Díly z PVC-U jsou vzájemně spojovány lepením. Proto jsou všechny tvarové díly konstruovány s mufnou na připojovacích rozměrech. Lepený spoj rozpouštědlovým lepením zaručuje dokonalou vzduchotěsnost bez použití dalšího těsnícího prvku a to po celou dobu životnosti potrubí. Dle chemické agresivity dopravované vzdušniny je pro spojení použito příslušně chemicky odolné lepidlo. Výhodou kruhového VZT potrubí je jeho nižší hmotnost než u potrubí hranatého (vlivem menší tloušťky stěn při stejné tlakové odolnosti a vlivem menšího počtu přírubových spojů) a menší tlaková ztráta třením při proudění vzduchu potrubím.Ceník.

 

 

 

 

http://firmy.industry-eu.cz/plast-servis-kamenice-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU