banner
5 nejnovějších poptávek
Barevné kovy
Olověné autobaterie s elektrolyty
Návrh a modernizace nových www stránek
Vykupujeme tvrdé PVC, trubky, profily, lišty...
HDPE plastové přepravky
5 nejnovějších nabídek
MELEN PE-HD, svařovací drát extrudovaný
Vodorovná vyvrtávačka W 100
FEIN modul plošného broušení GRIT GIL
Vertikalni soustruh- karusel SKJ 20A
COMPRECISE H3/24 kompresor s olejovou náplní rychloběžný

Wilfried Ensinger vyznamenán Zlatou medailí města Rottenburgu

25/04/2017

 

Město Rottenburg vyznamenalo Wilfrieda Ensingera za jeho výjimečné sociální závazky. Při výroční recepci byl zakladatel a dlouholetý ředitel společnosti Ensinger GmbH vyznamenán nejvyšším městským vyznamenáním - jeho zlatou medailí, kterou předal starosta Stephan Neher.

 

“Wilfried Ensinger poskytuje výjimečnou kulturní i sociální podporu po mnoho a mnoho let. Nadace Wilfrieda Ensingera, založená v roce 1997), poskytuje podporu škole a koleji vyššího vzdělání kostelní hudby v Rottenburgu a manželé Ensingerovi soukromě podporují velké množství klíčových projektů ve městě," řekl starosta. Krom ostatních zmínil podporu rottenburgské městské kapely, finanční dotace volejbalového bundesligového teamu TVR a výstavbu sportovní arény.

Wilfried Ensinger byl ohromen vyznamenáním i ovacemi ve stoje. Vyjádřil své potěšení, vděčnost a hrdost. Zdůraznil, že ačkoli jeho příspěvek nemá nic společného se získáním veřejného uznání, "jestliže při této příležitosti inspiroval ostatní, aby zvážili, jak mohou sloužit veřejnému blahu, pak posloužil důležitému účelu."

Město Rottenburg uděluje zlaté, stříbrné a bronzové medaile jako projev ocenění a uznání za vynikající občanské služby. Wilfried Ensinger je sedmým laureátem, který získal zlatou medaili.

 

O Wilfriedu Ensingerovi: Wilfried Ensinger - zakladatel a donátor

Wilfried Ensinger se narodil v roce 1936 v Esslingenu, vyučil se nástrojařem a učení úspěšně dokončil jako mistr řemesla. Pracoval jako vedoucí závodů několika strojírenských společností, které se zabývaly zejména přesným strojírenstvím a zpracováním plastů. Při zaměstnání dále úspěšně studoval a získal diplom technického inženýra.

V roce 1966 založil Wilfried Ensinger podnik na zpracování plastů Ensinger oHG v Ehningenu. V roce 1997 pak předal vládu nad společností další generaci a začal působit v poradní radě společnosti. V téže době pak rozvinul své občanské a sociální uplatnění a založil Nadaci Wilfrieda Ensingera, která podporuje a rozvíjí sociální, kulturní a vědecké instituce.

Jako bývalý prezident a v současnosti čestný předseda regionální obchodní komory v Böblingenu poskytl důležitý podnět k reformě řídících orgánů a k posílení odborné přípravy mladých lidí.

V roce 2004 byl Wilfried Ensinger jmenován čestným členem akademického senátu univerzity ve Stuttgartu. O rok později získal Federální kříž za zásluhy.

 

Ensinger s.r.o.

Průmyslová 991

Dobřany

334 41

Česká republika

 

Tel.:+420 377 972 056-8

Fax: +420 377 972 059

E-mail: ensinger@ensinger.cz

Internet: www.ensinger.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/ensinger-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU