banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Střešní FVE, bez dotace
Poptávka - Kartonové krabice
Poptávka - Elektrikářské práce, fotovoltaika, kabely, jistič, rozvaděč
Poptávka - Dodavatel obalových materiálů, dlouhodobá spolupráce
Poptávka - Hutní materiál nerez
5 nejnovějších nabídek
Výroba a prodej pryžových granulátů
Armatury, kulové kohouty, ventily
Výkup autovraků
Kabelové příslušenství - smrštitelné
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ SÍTÍ MAFIX 6000

Zajišťovače závitů jsou hnací silou inovací speciálních vozidel - HENKEL ČR, spol. s r.o. – VŠEOBECNÝ Průmysl

20/05/2022

Odkaz na domovskou stránku

 

Zajišťovače závitů jsou hnací silou inovací speciálních vozidel

 
 

Výzva

U vysoce výkonných závodních off-roadů a vozů, které tvoří jen 49 dílů, musí všechny součástky vždy fungovat a zajišťovače závitů LOCTITE® se starají o to, že spojovací prvky budou spolehlivě plnit svou úlohu.

Společnost Local Motors čelila dvěma výzvám, když začínala se stavbou dvou velmi odlišných vozidel: Rally Fighter®, vysoce výkonný off-road, a Strati, 3D tištěný elektromobil s pouhými 49 díly. Aby se vypořádala s oběma výzvami, vybrala si společnost Local Motors zajišťovače závitů LOCTITE®.

Výzvou bylo, aby Rally Fighter® dokázal vydržet závody v extrémních podmínkách i bez pravidelné údržby. U Strati byla výzvou eliminace 25 000 nebo více součástek nacházejících se u běžného vozu.

Řešení

Závodní off-roady jako Rally Fighter® zažívají nepříjemné skoky a vibrace, které mohou uvolnit i nejpevnější matice a šrouby. A každá ze 49 součástek Strati je kriticky důležitá, takže pro realizaci návrhu Strati od Local Motors bylo zajištění utažení těchto šroubů a matic naprosto zásadní.

Použití zajišťovačů závitů LOCTITE® poskytlo společnosti Local Motors jistotu, že jakmile její mechanici utáhnou matici nebo šroub, zůstanou dotažené i v náročných podmínkách off-road závodů.

Kromě 3D tisku zahrnuje obchodní model Local Motors nové koncepce crowdsourcingového designu a spoluvýroby Local Motors jsou flexibilní v oblasti návrhu a, jako v případě Strati, z fáze konceptu do fáze výroby do čtyř měsíců. Local Motors děkuje značce LOCTITE®, že jim pomohla zdolat tuto výzvu.

O Local Motors

Společnost Local Motors byla založena v roce 2007 a spojuje společné navrhování a mikrovýrobu, přičemž cílem je bezprecedentně rychlé uvádění hardwarových inovací na trh. Celosvětovou komunitu spolutvůrců Local Motors tvoří nadšenci, amatérští inovátoři a profesionálové. Provozuje rostoucí globální sít výrobních mikrozávodů.

O zajišťovačích závitů LOCTITE®

Vyplněním profilu závitu a zabráněním relativních pohybů pomocí zajišťovačů závitů LOCTITE® dochází ke značnému zvýšení spolehlivosti spoje. Více jak 60 let fungování na trhu mluví za vše. Nový vývoj poskytuje vyšší teplotní odolnost, zlepšenou toleranci oleje a lepší výsledky na neaktivních kovech.

Henkel Adhesive Technologies je hlavním světovým dodavatelem lepidel, těsnicích přípravků a funkčních laků.

Není-li uvedeno jinak, jsou všechny uvedené ochranné známky ochrannými a/nebo registrovanými ochrannými známkami společnosti Henkel a jejích přidružených subjektů v USA i kdekoliv jinde. ® = registrováno u Patentového úřadu USA. Rally Fighter je registrovaná ochranná známka LM Industries Group Inc. Strati je registrovaná ochranná známka LM Industries Group Inc. © 2018 Henkel Corporation. All rights reserved. (2/18)

Podívejte se, jak vám LOCTITE® pomůže zajistit úspěch. Zavolejte 1-800-LOCTITE (562-8483)

 

 

HENKEL ČR, spol. s r.o. – VŠEOBECNÝ Průmysl

U Průhonu 10

Praha 7

170 04

Česká republika

 

Tel.:+420 220 101 410, 401

Fax: +420 220 101 653

E-mail: loctite.cz@henkel.com

Internet: www.loctite.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/henkel-cr-spol-s-r-o-vseobecny-prumysl

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU