banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba svařovaných dílů
Výroba konstrukcí
Dodávka hutního materiálu, ocel
Velkosériová výroba z hliníku
Výroba ozubení
5 nejnovějších nabídek
Prodej nadbytečného materiálu - PA6 GRILON PVS-25H 7021/31 GRAU
Dodávky CNC dělicích strojů
Drť z POM Kepital KP20 v zelenej farbe - NA PRODEJ
Nepodarky o rozmere cca 580 x 450 mm z materiálu ABS Terluran GP35 BK - NA PRODEJ
PP drť Hostacom M2N42 L356015 GR - NA PRODEJ

Ocelová lana DIEPA - PAVLÍNEK s.r.o.

25/05/2020

Pavlínek s.r.o.

 

 

Již staré rčení říká, že nejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci. Plně to platí v případě speciálních ocelových lan DIEPA vyráběných německou firmou August Rich. Dietz, kde vyšší pořizovací náklady Vám vzhledem k delší životnosti a spolehlivosti přinesou v konečném efektu vyšší spolehlivost a i úsporu nákladů. Tuto skutečnost si i u nás uvědomuje řada firem a proto se zvyšuje poptávka po speciálních ocelových lanech.

            Speciální ocelová lana DIEPA se prodávají ve všech kontinentech a již řadu let se používají u jeřábů, autojeřábů a kladkostrojů firem ABUS, Faun, DEMAG, Liebherr, Mannesmann, Krupp apod.

            Lana jsou navrhována na základě nejnovějších výzkumů ve vlastním vývojovém středisku. Tolerance drátů používaných pro výrobu lan jsou přísnější než stanovují normy DIN. Dále ve spolupráci s renomovanou firmou z oblasti maziv bylo vyvinuto speciální mazání lan, které omezuje korozi při dlouhých dobách nasazení. Mazivo dobře vyplňuje vnitřní drážky v lanu.

            Špičkové parametry lan DIEPA nejlépe vyniknou jak je vidět v grafu  při srovnání životnosti standardních lan konstrukcí 6 x 36, 8 x 19 a např. speciálního lana DIEPA P 825 s plastovým podílem. Životnost speciálních lan vychází minimálně 2 krát vyšší než lan běžných konstrukcí.

         Speciální lana DIEPA se používají dále při náhradách běžných lan, a to hlavně v případech, kdy životnost běžných lan je malá a lana je nutno rychle obměňovat, příp. pokud běžná lana nedocilují požadované pevnosti. K výrobě speciálních lan jsou běžně používány dráty o pevnostech 1960, 2160 N/qmm i vyšších.

            Prodejem lan DIEPA na českém trhu se zabývá firma Pavlínek s.r.o, která Vám dále nabízí dodávky řetězových, textilních, lanových vázacích prostředků, třmenů, háků, šroubů a matic s okem, jeřábových háků apod.Pracovníci firmy Pavlínek s.r.o. jsou připraveni zodpovědět dotazy a poskytnout Vám potřebné informace k celému našemu sortimentu.

 

 

Pavlínek s.r.o. - profesionál přes zvedání a manipulaci s nákladem!

 

PAVLÍNEK s.r.o.

Šalounova 31

Ostrava - Vítkovice

703 00

Česká republika

 

Tel.:+420 595 693 911 - 915

Fax: +420 595 693 958 - 959

E-mail: info@pavlinek.cz

Internet: www.pavlinek.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/pavlinek-s-r-o

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU