banner
5 nejnovějších poptávek
Plastové přepravky
Obrábění dílů
Výroba dílů
Stavební a hutní materiál
Vypálení/pálení dílů a profilů dle dokumentace z černého plechu
5 nejnovějších nabídek
Nabídka volných lisovacích kapacit na lisech Engel
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek
Balení pečiva do sáčků, ekologické sáčky
Mytí oken, podhledů a výloh

Základními plyny pro oblast medicíny jsou především medicinální kyslík v kapalném i plynném stavu... - SIAD Czech spol. s.r.o.

30/03/2020

 

V současném zdravotnictví nezbytnost kvality a důležitosti nezačíná pouze u pacientova lůžka. Každá zdravotnická instituce a každý dodavatel podporující její práci musí přispívat k celkovému systémovému zlepšení, vůdčí roli v technologiích a celkové produktivitě. Díky svým zkušenostem a odbornostem v oblasti zdravotnictví je SIAD spolehlivým partnerem v poskytování globálních léčebných řešení: plyny, systémy, zařízení, technologie a služby, které splňují nejvyšší kvalitativní standardy.

Základními plyny pro oblast medicíny jsou především medicinální kyslík v kapalném i plynném stavu, medicinální oxid dusný (N2O) - rajský plyn, kapalný dusík, kapalné heliummedicinální oxid uhličitý (CO2), medicinální vzduch a pro speciální oblasti medicíny i další plyny a směsi, jako např. xenon pro inhalační anestezii, hexafluorid síry (SF6) pro oční chirurgii, speciální laboratorní plyny a směsisměsi pro funkčnost plic INOmaxsterilizační směsi SIADTOX na bázi oxidu uhličitého (CO2) a ethylenoxidu (C2H4O) s podílem 10, 15 a 90% atd.

Firmy skupiny SIAD MEDIGAS ITALIA a MAGALDI LIFE, dodávají domácí kyslíkové a dýchací systémy (homecare) spolu se širokou škálou produktů a avantgardních technologií. SIAD Healthcare je jedním z největších, autorizovaných dodavatelů zařízení, přístrojů a příslušenství pro státní i soukromé zdravotnictví. Veškerá tato zdravotnická technika (přístroje, zařízení) a služby jsou k dispozici prostřednictvím SIAD Czech. Kontakty na útvar prodeje zdravotnické techniky a domácí péče naleznete zde.

SIAD Czech v oblasti medicinálních plynů a s tím spojených služeb se specializuje na navrhování a instalaci rozvodů medicinálních plynů, provozních i záložních zdrojů a také poskytuje kompletní sadu příslušenství pro použití plynů s maximální bezpečností a spolehlivostí. Dalším oborem činnosti je kryobiologie s nabídkou zařízení pro činnost kryobank včetně spotřebních materiálů.

 

 

Prohlédněte si naše katalogy z oblasti užití medicinálních plynů a instalace zařízení pro zdravotnictví

Zdravotnictví (produkty a služby pro zdravotnictví)

Zdroje medicinálních plynů (dodávka a instalace)

Projekty, dodávky a instalace pro zdravotnictví (rozvody plynů, koncové prvky) 

 

SIAD Czech spol. s.r.o.

K Hájům 2606/2b

Praha - Stodůlky

15500

Česká republika

 

Tel.:+420 235 097 520

Fax: +420 235 097 525

E-mail: siad@siad.cz

Internet: www.siad.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/siad-czech-spol-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU