banner
5 nejnovějších poptávek
Zámečnické a svářecí práce, ocel
Kovovýroba dle výkresu
Výroba dílů dle přílohy
Hutní materiály
Výroba plechové skříně
5 nejnovějších nabídek
Mokré lakování
Konzolová frézka FGV 32
Dvouobrátkový patkový elektromotor B3.
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy

Zaměstnanci UNEXu o prázdninách zamíří i na jižní Slovensko

16/07/2018

 

 

Lázeňské město Veľký Meder je o něco menším městem než Uničov. Za termálními prameny a koupelemi zde lidé jezdí už bezmála 1 000 let. I proto jde o jedno z nejvýznamnějších turistických středisek jižního Slovenska.

Zaměstnanci UNEXu mají již řadu let možnost vypravit se o prázdninách, ale i v průběhu roku, na rekreaci či ozdravný pobyt do místního termálního parku, jehož voda příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci organismu. K procházkám, běhu nebo dalším aktivitám vybízí místní stohektarový dubový lesopark, který je unikátním pozůstatkem velkého lesa, který se před staletími rozprostíral po celé Podunajské nížině.

UNEX ve spolupráci s odbory vytvořil celoroční velmi výhodné podmínky pro ubytování a pobyt v této lokalitě pro 630 zaměstnanců a rodinných příslušníků. Ti najdou zázemí v penzionu Solar Park, který leží v bezprostřední blízkosti termálního parku a sportovních aktivit, současně však nabízí i možnost relaxovat a odpočívat v klidu. Prodloužený víkend (st-ne) mohou účastníci rekreace strávit v penzionu za 200 Kč na osobu, týdenní pobyt (so-so) pak za 400 Kč za osobu. Doplatek do plné ceny, což je cca 90 % pobytových nákladů, hradí UNEX.

Vítaným bonusem je zajištění přímého bezplatného autobusového spojení od bran závodů tzn. z Uničova, Olomouce či Sniny, do místa pobytu a zpět.

UNEX přeje všem zaměstnancům, spolupracovníkům i obchodním partnerům krásné a klidné léto.

 

 

UNEX a.s.

Brníčko 1032

Uničov

783 91

Česká republika

 

Tel.:+420 585 071 111

Fax: +420 585 071 001

E-mail: info@unex.cz

Internet: www.unex.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/unex-a-s

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU